piątek, 9 grudnia 2016

Pomysły na prezent dla dziewczynki

Opisałam już trochę zabawek dla dziewczynek, dlatego mam nadzieję, że moje wpisy pomogą Wam w wyborze prezentów świątecznych dla nich. Z doświadczenia wiem, jak mocno na dzieci działają reklamy telewizyjne, dlatego warto wybrać spośród nich przynajmniej 1 rzecz tym bardziej, że zapewne znajdzie się w liście do Świętego Mikołaja ;)
Jeśli natomiast możecie sobie pozwolić na zakup kilku prezentów dla dziecka albo chcecie się złożyć rodziną na jeden większy prezent, zachęcam Was do sprawdzenia zabawek w sklepie Agallo.

Lalki bobasy
Nasze małe królewny z pewnością ucieszą się z lalki bobasa tym bardziej, jeśli dorzucicie do tego zestaw ciuchów dla dziecka na wzór tych, które ma na sobie laleczka. Akurat w Smyku widziałam podobne bolerko do tego poniżej.

Niektóre lalki tego typu potrafią płakać albo mówić "mama" i "tata". Więcej modeli znajduje się na stronie sklepu http://www.agallo.pl/zabawki/lalki_domki_dla_lalek/lalki_bobasy.html

Dziecięcy sprzęt AGD
Córeczka w przedszkolu ma duży zestaw w postaci kuchenki kuchennej. Nie wiem jak teraz, ale przez pierwszy okres robił furorę i dziewczynki kłóciły się o niego. Na szczęście zestaw jest na tyle duży, że może się przy nim bawić jednocześnie kilkoro dzieci. 

Więcej kuchenek oraz zestawy piknikowe znajdują się w dziale http://www.agallo.pl/zabawki/kuchenki_agd_sklepiki_dzieciece.html

Magnetyczne układanki
Podobną zabawkę ma moja córcia, która co jakiś czas do niej wraca. W końcu dziewczynki uwielbiają modę, a przy tego typu układankach mogą prawie dowolnie zmieniać strój lalki. Wszystkie części składają się z magnesu, dzięki czemu trzymają się podłoża. 

Fajną sprawą jest też tablica magnetyczna, w szczególności dla dzieci, które uczą się czytać i pisać, czyli od 5 lat wzwyż.


W kolejnej części wpisu zaprezentuję pomysły na prezenty dla chłopców. Tymczasem zachęcam Was do komentowania moich pomysłów i pisania, co Wy zdecydowaliście się kupić dla swoich pociech.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz