czwartek, 17 listopada 2016

Domek Wader

Domek dla lalek jest obowiązkową pozycją na liście zabawek dla dziewczynki. Polska firma produkująca zabawki sygnowane logiem Wader, przygotowała coś już dla 3-letnich dzieci. Jest to różowy domek z tworzywa sztucznego wraz z mebelkami. 
Jakie zalety ma domek Wader?
Zabawka jest odpowiedniej wielkości, by dziecko mogło ją samodzielnie przenosić. Jest rączka na dachu ułatwiająca przemieszczanie się wraz z domkiem. Elementy wystawiane na zewnątrz można podnieść i oprzeć o ściankę tak, że nie rozkładają się ponownie. Idealna zabawka do wspólnej zabawy podczas koleżeńskiego spotkania lub podczas wspólnych chwil sióstr. Nie wszystkie domki w zestawie mają pełne wyposażenie wnętrz. W tym przypadku jest nawet wanna i umywalka, łóżko, kredens, stoliczek z fotelami, krzesełka. Dzięki nim można zróżnicować charakter pomieszczeń analogicznie do domów istniejących w rzeczywistości.

Jakie wady ma domek Wader?
Do wystroju domku używa się naklejek, które dzieci uwielbiają odklejać w efekcie niszcząc estetykę domku. Na szczęście jest to zdanie osób dorosłych, bo pociechom własne remontowanie ścian, bardzo się podoba.
Niejasny jest fakt, jacy mieszkańcy mają w nim być. Podobno pasują do zwierzątek Little Pet Shop. Krzesełka i fotele mają wycięcia, w które wkłada się laleczkę, czy zwierzątko. Dzięki nim nie wypadnie, ale przecież nie siedzimy w fotelu wchodząc do dziury.
Łatwość demontażu jest pewną wadą, gdy w domu są młodsze dzieci. Jakość wykonania nie jest idealna, niektóre krawędzie mogłyby nie być ostre. Być może część wad wykluczono w kolejnych modelach domku, niż ten widoczny na zdjęciu.
W skali ocen rodzica od 1 do 5, można przyznać domkowi 4,5 punktu.

Opis wraz ze zdjęciem nadesłała Lena - mama dwójki przedszkolaków. 

1 komentarz: